Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин → Обява 54517717

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 1 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 2 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 3 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 4 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 5 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 6 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 7 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 8 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 9 - Апартаменти - 54517717 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин, снимка 10 - Апартаменти - 54517717 1/10
Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Гагарин
гр. Пловдив, Гагарин Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 14:17 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
61 кв. м.
Цена на кв.м.
1175 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2026
Търсите двустаен в кв. Гагарин, Пловдив, който съчетава ново строителство, отлична локация и реален инвестиционен потенциал?

ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА ДО 30.06!

От SG Estates Bulgaria Ви представяме имот, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочна стойност.

👉 Разгледайте още актуални оферти на https://sgestates.bg/

Имотът е разположен в нова сграда и предлага функционално разпределение:
- входно антре,
- дневна с кухненски бокс,
- самостоятелна спалня,
- баня с тоалетна,
- тераса.

Подходящ за първи дом, отдаване под наем или сигурна инвестиция.
Възможност за закупуване на гаражи и паркоместа.

Квартал Гагарин е сред най-предпочитаните райони в Пловдив, с бърз достъп до Центъра, транспорт и удобства, което гарантира стабилно търсене и добра ликвидност.

⏰Има имоти, които не чакат - те се избират навреме.

Оферта 6 - свържете се с SG Estates Bulgaria за повече информация или оглед.

Ние градим професионален пазар на недвижимите имоти в България
We build a Professional Real Estate Market in Bulgaria
Преглеждания: 24
Другите търсят също
Обяви на потребителя СГ ЕСТЕЙТС БЪЛГАРИЯ Виж всички 29 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
71 685 € 140 203,67 лв
Цената е с включен ДДС