Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център → Обява 54517931

Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 9 - Апартаменти - 54517931 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център, снимка 10 - Апартаменти - 54517931 1/10
Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Център
гр. Бургас, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:43 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
113 кв. м.
Цена на кв.м.
3097 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2015
ADMIRAL НЕДВИЖИМИ ИМОТИ предлага за продажба светъл и просторен тристаен апартамент с отлична локация в центъра на Бургас, само на метри от ул. Александровска .
Имотът е разположен в предпочитан централен район, осигуряващ бърз достъп до административни сгради, магазини, заведения, училища и удобен градски транспорт. Благодарение на функционалното си разпределение и статут жилище апартамент , той е подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция или офис дейност.
Разпределение:
Просторно антре
Голяма дневна с трапезария
Две самостоятелни спални
Баня с тоалетна
Отделна тоалетна
Самостоятелно обособена част към антрето, подходяща за перално помещение, склад или сервизно помещение
Към момента имотът е отдаден под наем и се използва като офис, което го прави отлична възможност за покупка с инвестиционна цел и готов доход.
За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас на посочените телефони.
Съдействаме безплатно за банково кредитиране.
Код на оферта: 20159454
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
350 000 € 684 540,50 лв
Цената е с включен ДДС