Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша → Обява 54518005

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 1 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 2 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 3 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 4 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 5 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 6 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 7 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 8 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 9 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 10 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 11 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 12 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 13 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 14 - Апартаменти - 54518005 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 15 - Апартаменти - 54518005 1/15
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Витоша
гр. София, Витоша Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:21 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
61 кв. м.
Цена на кв.м.
2787 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
ТОП ЦЕНА; ГАЗОВО КОТЛЕ В ЦЕНАТА; ВИСОКИ ТАВАНИ; СВЕТЪЛ; ПРАВИЛНИ ФОРМИ; ПАРКОМЯСТО;
Представяме Ви ДВУстаино жилище, което се отличава с изключителна функционалност и модерен дизайн, находящо се в тихата и спокойна част на кв. 'Витоша' на ул. 'Йордан Бадев' на СРЕДЕН етаж.
Жилището се състои от: входно антре, всекидневна с кухнески бокс, спалня и баня с тоалетна.
Има монтирано ГАЗОВО КОТЛЕ, което е включено В ЦЕНАТА.
Дограмата е алуминиева с двоен стъклопакет. Френските прозорци дават максимална осветеност на имота.
Строителството е изпълнено с висококачествени материали, със специално внимание към всеки детайл от доказан и разпознаваем инвеститор.
Имотът е изцяло покрит от горният етаж и е със ИЗТОЧНО изложение.
Има възможност за закупуване на ПАРКОМЯСТО на цена от 30 000 евро.
Сградата е висококачествена, има предимно ниското застрояване в района, магазини и връзки на градски транспорт.
Сградата е в тихата и спокойна част на квартала с бърз достъп до 'Симеоновско шосе' и Околовръстен път и на пешеходно разстояние от бъдеща метростанция по одобрен проект на 'Метрополитен'.
В близост има още денонощна аптека, магазини, ресторанти и детски площадки в района.
Очаква се АКТ 16 до средата на юни 2026 год.
За Ваше улеснение прилагаме схема с разпределение на имота!
Обадете се сега и цитирайте следния код: 141829.
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
169 990 € 332 471,54 лв
Не се начислява ДДС