Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски → Обява 54518872

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 1 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 2 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 3 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 4 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 5 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 6 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 7 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 8 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 9 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 10 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 11 - Апартаменти - 54518872 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 12 - Апартаменти - 54518872 1/12
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски
гр. Пловдив, Христо Смирненски Наблюдавай

Публикувана/обновена на 12 май в 14:41 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
96 кв. м.
Цена на кв.м.
2594 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2022
ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА 🟡 ЗАПАДНО ИЗЛОЖЕНИЕ 🟡 АКТ 16! 🟡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВ. ХРИСТО СМИРНЕНСКИ! 🟡 БУТИКОВА СГРАДА! ДОКАЗАН СТРОИТЕЛ! ЛУКСОЗЕН ПРОЕКТ, СЪЧЕТАВАЩ СТИЛ, СПОКОЙСТВИЕ И УЮТ!

🏠Агенция HEAVEN REAL ESTATE ви представя:

🟡 Тристаен апартамент със западно изложение❗ Контролиран достъп в сградата
🟡 Луксозни и добре поддържани общи части!
🟡 Kв. Христо Смирненски
🟡 Местоположение: Комуникативно място в близост до:
-☕ресторанти и заведения от всякакъв тип;
-🧺хранителни магазини и не само;
-👼детски градини и ясли за най-малките и 🏫 училища за по-големите;
-🌳паркове и кътчета за отдих, за да отпочинете, или да разходите домашния си любимец🐕;
🟡 Разпределение: Всекидневна + кухненски бокс, родителска спалня, детска спалня, 2баня+тоалетна, 2тераси

КОД НА ОБЯВАТА: 1002

⭐ Услугите които ви предлагаме:
- Консултация от старши брокер
- Съдействие с кредитен консултант относно финансирането ви
- Договаряне на възможно най-изгодни условия за вас
- Оформление на цялата документация по сделката
- Агенцията работи с утвърден юрист в бранша
- Управление на всякакъв вид имоти

⭐ При интерес за това и още много други атрактивни предложение, не се колебайте да се свържете с нас.
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
248 999 € 486 999,71 лв
Не се начислява ДДС