Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център → Обява 54519825

Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 1 - Апартаменти - 54519825 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 2 - Апартаменти - 54519825 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 3 - Апартаменти - 54519825 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 4 - Апартаменти - 54519825 1/4
Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център
гр. Стара Загора, Три чучура - център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 12 май в 15:44 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
103 кв. м.
Цена на кв.м.
1306 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2029
Без Комисиона!

Ние от PS Property ви предлагаме едно стилно и уютно жилище в нов жилищен комплекс, разположен в един от най-предпочитаните райони кв. Три чучура Център. Имотът съчетава модерна архитектура, функционално разпределение и отлична локация, осигуряваща бърз достъп до централната част на града, училища, магазини и зелени площи.

Жилището е идеално както за лично ползване, така и за инвестиция. Отличава се с качествено строителство, съвременен дизайн и комфортна жилищна среда. Комплексът предлага спокойствие, сигурност и удобства, съобразени с нуждите на модерния начин на живот.

PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие за отпускане на ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот!
Преглеждания: 11
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
134 500 € 263 059,14 лв
Не се начислява ДДС