Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада → Обява 54519967

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада
гр. София, Кръстова вада Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:50 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
109 кв. м.
Цена на кв.м.
2860 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2024
ARCO REAL ESTATE предлага за продажба просторен тристаен апартамент в нова сграда с Разрешение за ползване (Акт 16). Имотът се намира на една от най-престижните локации на втора линия до Южния парк и в непосредствена близост до Paradise Center.
Апартаментът се предава на шпакловка и замазка, което позволява на новите собственици да го завършат по свой индивидуален проект.
Основни акценти:
Уникална локация: На крачки от входа на Южния парк и метростанция Витоша .
Гледка: Фронтална и нескриваема панорама към зеленината на Южния парк.
Пространство: Жилище с мащабни помещения и правилни форми.
Функционално разпределение:
Просторна дневна зона: Светъл хол с трапезария и кухненски бокс, с излаз на две тераси, от които се открива успокояваща гледка към парка.
Две големи спални: Тихи помещения, разположени в зоната за почивка.
Санитарни възли: Баня с тоалетна и втори отделен санитарен възел.
Склад: Обособено складово помещение в апартамента за максимално удобство.
Антре: Коридор, осигуряващ лесен достъп до всички стаи.
Паркинг: Възможност за допълнително закупуване на надземен гараж или външно паркомясто.

За повече информация и огледи:
Ралица Стойчева, 0878 63 46 95
Оферта : 106859
Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733. Предлагаме съдействие за ипотечно кредитиране и изготвяне на пазарна оценка.
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
311 704 € 609 640,03 лв
Цената е с включен ДДС