Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка → Обява 54520689

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 1 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 2 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 3 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 4 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 5 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 6 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 7 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 8 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 9 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 10 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 11 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 12 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 13 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 14 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 15 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 16 - Апартаменти - 54520689 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка, снимка 17 - Апартаменти - 54520689 1/17
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Чайка
гр. Варна, к.к. Чайка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:32 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
78 кв. м.
Цена на кв.м.
2500 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2015
Агенция за недвижими имоти HEGEMON ESTATE Ви предлага просторен двустаен апартамент с уникална морска панорама в м-т Кабакум. Жилището се намира в качествена сграда с А16 от 2015 г. на ет. 3/7 с асансьпр и отлични общи части. Разпределение: входно антре, голяма всекидневна с кухненска част, спалня, широка тераса по дължината и на двете стаи със страхотна морска гледка, комбиниран санитарен възел. Продава се обзаведен и оборудван, готов за нанасяне или отдаване под наем. Сградата е в отлично състояние и се намира на метри от морето. Има възможност за купуване на паркомясто. Отлична локация.

Код на офертата: 15937

Агенция HEGEMON ESTATE съдейства с професионална консултация, подготовка на нужните документи за закупуване на желаният от вас дом, както и съдействие за отпускане на банков кредит при най-добри условия. За повече информация, заповядайте в нашият офис, който се намира на бул.Владислав Варненчик 109, или се обадете на посоченият телефон.
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
195 000 € 381 386,85 лв
Цената е с включен ДДС