Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център → Обява 54522018

Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 9 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 10 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 11 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 12 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 13 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 14 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 15 - Апартаменти - 54522018 Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център, снимка 16 - Апартаменти - 54522018 1/16
Продава 2-СТАЕН, гр. Хасково, Център
гр. Хасково, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 17:06 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
45 кв. м.
Цена на кв.м.
4333 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба апартамент, разположен в един от най-красивите райони на Кавала, само на 20 метра от организирания плаж Каламица.
Площ: 45 кв.м.
Етаж: 4-ти
Година на строителство: 1972 г.
Имотът впечатлява с панорамна гледка към морето и отлична локация, съчетаваща спокойствие, морска атмосфера и близост до всички удобства на града.
Жилището се продава напълно обзаведено и оборудвано, готово за нанасяне или отдаване под наем. Разпределението включва:
Коридор
Отворен хол
Самостоятелен кухненски бокс
Уютна спалня
Баня с тоалетна
Отоплението и охлаждането са решени с климатик.
Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с гарантирана възвръщаемост, благодарение на стратегическото си местоположение и непосредствената близост до морето.
Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за инвестиция с висок потенциал.
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
195 000 € 381 386,85 лв
Не се начислява ДДС