Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора → Обява 54526817

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 1 - Апартаменти - 54526817 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 2 - Апартаменти - 54526817 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 3 - Апартаменти - 54526817 1/3
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора
гр. София, Банишора Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 20:13 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
73 кв. м.
Цена на кв.м.
2395 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
15
Година
2026
УНИКАЛНА ГЛЕДКА.ФУНКЦИОНАЛНО ЖИЛИЩЕ В НОВАТА ЕМБЛЕМА НА СТОЛИЦАТА 'СЕНТРАЛ ПАРК'.ПЛАЩАНЕ СЕГА 40% ,60% ПРИ АКТ 16.ОСИГУРЕНО ФИНАНСИРАНЕ ОТ БАНКА ЗА ИМОТА.С АКТ 14 И УДОСТОВЕРЕНИЕ ПО ЧЛ.181 ОТ ЗУТ.ТЕЛ.ЗА ИНФОРМАЦИЯ 0876068899,0876989885
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Обяви на потребителя МАР МАРИ Виж всички 40 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
174 800 € 341 879,08 лв
Цената е с включен ДДС