Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2 → Обява 54531578

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 1 - Апартаменти - 54531578 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 2 - Апартаменти - 54531578 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 3 - Апартаменти - 54531578 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 4 - Апартаменти - 54531578 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 5 - Апартаменти - 54531578 1/5
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2
гр. Варна, Младост 2 Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 10:25 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
2217 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7
Година
1980
Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт предлага за продажба тристаен апартамент в кв.Младост 2.Имотът е с площ от 60 кв и се намира на седми жилищен етаж от осем етажна панелна сграда.Жилището е с функционално разпределение: хол, спалня, кухня, килер, баня, отделна тоалетна, две остъклени тераси и мазе. Изложението е изток/запад, което осигурява естествена светлина през целия ден и прекрасни гледки. Подовите настилки в хола и спалнята са естествен паркет, а в кухнята и коридора теракот. Апартаментът е с ПВЦ дограма и вътрешна топлоизолация. Локацията е изключително удобна в близост до училище, детска градина, ясла, медицински център, търговски обекти, спирки на градски транспорт, както и супермаркети Lidl, Billa и Kaufland. Подходящ имот както за живеене, така и за инвестиция. Пълно съдействие за банково финансиране с преференциални условия от всички водещи банки .Консултация и помощ по време на целия процес от избора на имот до нотариалното изповядване на сделката .Подготовка и проверка на необходимата документация. Код на офертата: 229070. За повече информация и огледи: Виктория Дишлиева 0878 699 773.
Преглеждания: 15
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
133 000 € 260 125,39 лв
Не се начислява ДДС