Двустаен апартамент → Обява 54533855

Двустаен апартамент, снимка 1 - Апартаменти - 54533855 Двустаен апартамент, снимка 2 - Апартаменти - 54533855 1/2
Двустаен апартамент
гр. Велинград, Пазарджик Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:28 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
54 кв. м.
Цена на кв.м.
1300 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Брой етажи
3
Година
2026
Функционален двустаен апартамент в бутикова сграда
Обща площ: 54 кв.м (50 кв.м чиста площ + 4 кв.м общи части)

(1300 €/кв.м)
Търсите имот, който съчетава уют, модерно разпределение и разумна инвестиция? Този апартамент е проектиран да предложи максимален комфорт и функционалност.

Разпределение:

Светла дневна (22.6 кв.м): Пространство, обединяващо кухня, трапезария и кът за релакс.

Уютна спалня (13 кв.м): Идеална квадратура за пълноценна почивка.

Допълнителни удобства: Функционално антре (4.4 кв.м), баня с тоалетна и практичен склад.
Преглеждания: 5
Популярни търсения: двустаен
Цена:
70 200 € 137 299,27 лв