Smart TV SONY XR-65X90K "ПЕРФЕКТЕН" → Обява 54534444
Smart TV SONY XR-65X90K "ПЕРФЕКТЕН"
гр. София, Сухата река Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 11:36 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Лично предаване; Купувача
Марка
Sony
Размер
От 55.1 " до 65 "
Работи отлично без забележки !
БАРТЕРИ НЕ НИ ИНТЕРЕСУВАТ !!!
Предлагаме богат асортимент от техника 2-ра употреба и нови на доста атрактивни цени
Работим с ЕКОНТ за цяла България (изпраща се с опция ПРЕГЛЕД и ТЕСТ ),за София може и лична среща.
Разгледайте и останалите ни обяви.
Заложна къща "М и В Къмпани" офис ГЕРЕНА гр.София, "жк.Сухата Река ул.Русалски Лък 2А номер 6"