Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1 → Обява 54537768

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1, снимка 1 - Апартаменти - 54537768 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1, снимка 2 - Апартаменти - 54537768 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1, снимка 3 - Апартаменти - 54537768 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1, снимка 4 - Апартаменти - 54537768 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1, снимка 5 - Апартаменти - 54537768 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1, снимка 6 - Апартаменти - 54537768 1/6
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1
гр. Варна, Левски 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:16 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
65 кв. м.
Цена на кв.м.
1614 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2026
НАЙ-НИСКА ЦЕНА ЗА РАЙОНА! ОПЦИЯ ЗА ПАРКОМЯСТО, ОТЛИЧЕН ИМОТ ЗА ЖИВЕЕНЕ ИЛИ ИНВЕСТИЦИЯ

Предлагаме апартамент на една от най-добрите цени в района, с функционално разпределение и възможност за закупуване на паркомясто.

Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на добрата локация, практичната квадратура и търсенето в района.

Отлично предложение за клиенти, които търсят реална стойност, добра цена и перспективен имот.

Основни предимства:
най-ниска цена за района опция за паркомясто подходящ за живеене отличен за инвестиция добър избор за отдаване под наем практично разпределение

За допълнителна информация и организиране на оглед:
0882 00 58 58 Стефан Георгиев

Степен на завършеност: БДС блиндирана входна врата, PVC дограма, изградени Ел. и ВиК инсталации, предварително изведени тръбни пътища за климатици и възможност за завършване до ключ по избор на клиента.

Property Store Магазин за Имоти съдейства за цялостното обслужване на сделката от юридически и технически проверки на имота до финализиране пред нотариус. Осигуряваме съдействие и при банково кредитиране с преференциални условия.
Преглеждания: 9
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
104 900 € 205 166,57 лв
Цената е с включен ДДС