Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2 → Обява 54537972

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2, снимка 1 - Апартаменти - 54537972 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2, снимка 2 - Апартаменти - 54537972 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2, снимка 3 - Апартаменти - 54537972 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2, снимка 4 - Апартаменти - 54537972 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2, снимка 5 - Апартаменти - 54537972 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2, снимка 6 - Апартаменти - 54537972 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2, снимка 7 - Апартаменти - 54537972 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Ботунец 2
гр. София, Ботунец 2 Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 13:54 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
44 кв. м.
Цена на кв.м.
1248 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
1
Екстра Хоумс предлага за продажба гарсониера в панелна сграда в кв. Ботунец 1.

Имотът е с площ от 44 кв.м и се предлага за основен ремонт, което го прави подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.

Жилището е със сменена дограма, а стените и таванът са с гипсокартон. Целият блок е саниран и разполага с контрол на достъпа с чип.

Към апартамента има избено помещение 8,35 кв.м.

Нашият кредитен отдел предлага БЕЗПЛАТНО съдействие за кредитно финансиране при отлични условия. Предварително одобрение до 24 часа!

За оглед се обадете и цитирайте код: 1349
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
54 900 € 107 375,07 лв
Не се начислява ДДС