Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище → Обява 54538199

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 1 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 2 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 3 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 4 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 5 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 6 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 7 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 8 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 9 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 10 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 11 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 12 - Апартаменти - 54538199 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище, снимка 13 - Апартаменти - 54538199 1/13
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Стрелбище
гр. София, Стрелбище Наблюдавай

Публикувана/обновена на 13 май в 13:09 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
88 кв. м.
Цена на кв.м.
3852 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
9
Година
1980
ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба един светъл и просторен апартамент с прекрасна южна панорамна гледка, в кв. Стрелбище. Локацията позволява лесен достъп до удобен обществен транспорт. Наблизо е южния парк. магазини. училища. детски градини.

Жилището е с класическо разпределение: холна стая, две спални, кухня, баня и тоалетна и тераса. Отоплението е на ТЕЦ.
Предлага с наличното обзавеждане.

Отличен имот за инвестиция и/ или живеене!
***
ПОСЕТЕТЕ САЙТА НИ : WWW.IRIDA.BG

Обадете се сега на тел: 0878332245 и цитирайте този код: A-1890358

e-mail: [email protected]
***
СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! РАБОТИМ И В ПОЧИВНИТЕ ДНИ!

Предлагаме БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ за одобрение и получаване на ипотечен кредит за покупка на жилище при най-добри условия за Вас, чрез услугите на лицензиран кредитен консултант!
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
339 000 € 663 026,37 лв
Не се начислява ДДС