Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна → Обява 54538260

Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 1 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 2 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 3 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 4 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 5 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 6 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 7 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 8 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 9 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 10 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 11 - Апартаменти - 54538260 Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна, снимка 12 - Апартаменти - 54538260 1/12
Продава 2-СТАЕН, с. Шкорпиловци, област Варна
с. Шкорпиловци, Варна Наблюдавай

Публикувана/обновена на 13 май в 14:02 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
84 кв. м.
Цена на кв.м.
821 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2019
Агенция Стефанов Инвест предлага за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда с Акт 16, разположена в курортно селище Шкорпиловци, само на 40 км от центъра на Варна и на 1.5 км от най-широката плажна ивица по българското Черноморие, достъпна по пешеходна алея.

Отличната локация на комплекса съчетава близостта до морето и плажа с непосредствен достъп до борова гора, чист въздух и спокойствие идеални условия както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот.

Апартаментът е разположен на 4-ти етаж, с площ е от 83.62 кв.м., състои се от: антре, дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна, коридор и тераса пред двете стаи с гледка към басейна.
Предлага се завършени до ключ , без обзавеждане.

Комплексът разполага басейн, фитнес, сауна, беседка, BBQ зона и детската площадка.

Таксата поддръжка е в размер на 8 евро/кв.м годишно.

💼'Stefanov Invest'-агенция за недвижими имоти с 18-годишен опит и член на Национално сдружение Недвижими имоти (НСНИ).
Нашите експерти ще Ви съдействат с огледи, консултация и изгодно кредитиране от водещи банки.
📍Офиси в централната и туристическа част на градовете:
🏢 Варна-ул.'Иван Вазов' 10 - 📞0884373727
🏢 Обзор-ул.'Кирил и Методий' 22-📞0887239490

Преглеждания: 27
Цена:
69 000 € 134 952,27 лв
Не се начислява ДДС