Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел → Обява 54538381

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 1 - Апартаменти - 54538381 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 2 - Апартаменти - 54538381 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 3 - Апартаменти - 54538381 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 4 - Апартаменти - 54538381 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 5 - Апартаменти - 54538381 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 6 - Апартаменти - 54538381 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 7 - Апартаменти - 54538381 1/7
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел
гр. София, Овча купел Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 13:22 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
106 кв. м.
Цена на кв.м.
2736 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
🏡 **Тристаен апартамент за продажба в София отлична инвестиция и модерен градски дом!**

Референтен номер - 85787

Брокер - Ангел Марков

Представяме Ви **просторен 3-стаен апартамент** в **нова сграда с актуване през 2026 г.**, разположен в **София/Овча купел**, на изключително комуникативно място **между две метростанции** 🚇. Имотът е чудесен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем.

🔹 **Основни параметри на имота:**

Тип имот: **3-стаен апартамент**

📍 Локация: **София**

💶 Цена: **290 000 **

🛋️ Брой стаи: **3**

🏗️ Година на построяване: **2026 г.**

♨️ Отопление: **газ**

🚇 Разположение: **между две метростанции**

✨ **Предимства на имота:**

Функционално разпределение и оптимално използване на пространството

Светъл и уютен апартамент, подходящ за млади семейства, двойки или инвестиция

Нова сграда с модерна визия и качествено строителство

Бърз достъп до ключови точки на града

Отлична възможност за покупка в развиващ се район

има възможност за покупка на парко място или гараж

🌳 **За квартала:**

Кварталът предлага отлична градска инфраструктура, удобен транспорт, магазини, училища и зелени пространства за отдих.

Районът е предпочитан за живеене заради бързата връзка с центъра и удобството да разполагате с метро, услуги и спокойна градска среда наблизо.

🏢 **Предлагаме и други апартаменти в сградата**, с различни квадратури и разпределения, подходящи както за живеене, така и за инвестиция.

📞 Свържете се с нас за повече информация, актуални наличности и организиране на оглед!

НОВ ДОМ 1 разполага с :

Юридически Отдел - извършващ всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота.

Кредитен Отдел - съдействащ за отпускане на банков кредит при възможно най-добри условия за клиента, като избора на банка се определя спрямо нуждите и възможностите на клиента.

Строително-Ремонтен Отдел - гарантиращ при нужда цялостен ремонт на вашето жилище до ключ при най-изгодни условия и цени.