Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас → Обява 54539726

Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54539726 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54539726 1/12
Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас
с. Равда, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 15:02 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
52 кв. м.
Цена на кв.м.
1333 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2010
Двустаен апартамент, Равда.
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент в затворен комплекс' Аполон ' Равда.
Площта на апартамента е 64 кв. м, намира се на 5-ти етаж и се състои от: дневна с оборудвана кухня и трапезария, малък коридор, 1 спалня, баня и балкон с изглед към басейна.
Апартаментът разполага с всичко необходимо и се продава с мебели и домакински уреди.
Комплексът е идеален за придобиване на недвижими имоти, за отдаване под наем или целогодишно живеене.
За децата е предвидена детска площадка и игрална зала за деца.
Комплексът е оборудван с целогодишна охрана, има паркинг.
На пешеходно разстояние са: офиси на градската администрация, банки, поликлиника с модерно оборудване, аптеки, различни магазини, автобусни спирки в посока Бургас, Слънчев бряг и Несебър.
В близост до комплекса има много ресторанти, кафенета и други заведения с разнообразна кухня.
Преглеждания: 5
Цена:
69 300 € 135 539,02 лв
Цената е без ДДС