Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център → Обява 54539968

Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54539968 Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54539968 Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54539968 Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54539968 Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54539968 Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54539968 1/6
Продава 2-СТАЕН, гр. Кърджали, Център
гр. Кърджали, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 15:15 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
69 кв. м.
Цена на кв.м.
1087 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Година
1960
ERA Кърджали предлага за продажба двустаен апартамент с отлична локация в района на автогарата място с бърз достъп до централната част на града, магазини, спирки и всички необходими удобства.

Жилището е разположено на 6-ти последен етаж и разполага с хол, отделна кухня, спалня, баня с тоалетна и две остъклени тераси.

Към имота има мазе, както и складово помещение на входното ниво, което осигурява допълнително място за съхранение.

Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция, благодарение на добрата си локация и практичното разпределение.

Оферта 7400348
Преглеждания: 14
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
75 000 € 146 687,25 лв
Цената е с включен ДДС