Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия → Обява 54540024

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 1 - Апартаменти - 54540024 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 2 - Апартаменти - 54540024 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 3 - Апартаменти - 54540024 1/3
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:19 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
56 кв. м.
Цена на кв.м.
2142 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
🧭 Агенция за недвижими имоти Семеен Компас предлага:

🏡 РЕАЛНА КВАДРАТУРА! 🏢 СРЕДЕН ЕТАЖ! ☀️ ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ! 🚗 СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ!

✨ Предлагаме Ви чудесен тристаен апартамент с функционално и удобно разпределение, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.

📐 Разпределение:
✔️ Просторен хол с кухненски бокс, изнесен на терасата
✔️ Две уютни спални 🛏️
✔️ Баня с тоалетна 🚿
✔️ Просторно входно антре
✔️ Прилежащо избено помещение 📦

🔨 Жилището е след основен ремонт с подменени ВиК и Ел. инсталации, което осигурява спокойствие и комфорт на бъдещите собственици.

🛋️ Апартаментът се продава необзаведен, което Ви дава възможност да го обзаведете изцяло според Вашия стил и предпочитания.

☀️ Южното изложение осигурява светлина и уют през целия ден, а свободното паркиране в района е голямо удобство за живущите. 🚘

🔑 Отличен избор за нов дом!

За огледи и допълнителна информация се свържете на посочения телефонен номер!
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
119 950 € 234 601,81 лв
Не се начислява ДДС