Трансформатор PZO TS-100-12V → Обява 54540274
Трансформатор PZO TS-100-12V
гр. Търговище, Център Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 15:44 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Лично предаване; Купувача
Основни спецификации: Устройството има мощност 100 VA и преобразува входно напрежение от 220V AC (50 Hz) до изходно напрежение 12V AC.