Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител → Обява 54540584

Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 1 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 2 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 3 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 4 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 5 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 6 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 7 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 8 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 9 - Апартаменти - 54540584 Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител, снимка 10 - Апартаменти - 54540584 1/10
Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител
гр. Димитровград, Хасково Наблюдавай

Публикувана/обновена на 13 май в 16:06 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
64 кв. м.
Цена на кв.м.
391 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
8
Брой етажи
8
Година
1989
💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
Качеството има значение! 💎

✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨

🏡 ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ
🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰

📍 кв. Строител, гр. Гълъбово

📐 РЗП: 64 кв.м
🏢 Етаж: 8

✅ Функционално разпределение
✅ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция
✅ Отличен инвестиционен потенциал
✅ Готов за нанасяне без необходимост от допълнителни ремонти

💰 Цена:
🔹 25 000 EUR – ОБЗАВЕДЕН
🔹 22 000 EUR – НЕОБЗАВЕДЕН

🏦 Нуждаете се от финансиране?
DIAMOND съдейства за:
✔️ Ипотечни кредити
✔️ Бизнес кредити
🤝 В партньорство с водещи банки

🧩 DIAMOND – Пълно обслужване без компромис:
✔️ Пазарна консултация
✔️ Проверка и подготовка на документация
✔️ Професионално представяне и реклама
✔️ Преговори и защита на Вашия интерес
✔️ Нотариално оформяне на сделката

👀 Огледи всеки ден с предварителна уговорка!

💎 DIAMOND – Вашият имот. Вашият нов старт. 💎
Преглеждания: 27
Цена:
25 000 € 48 895,75 лв