Продава 3-СТАЕН, гр. София, гр. Банкя
Цена на кв.м.
3021 €/кв. м.
Просторен тухлен тристаен апартамент с таванско помещение, две мазета и гараж в гр. Банкя, ул.'Георги Сава Раковски '
Представяме ви светъл и функционален апартамент, разположен в една от най-спокойните и зелени части на Банкя район, съчетаващ тишина, чист въздух и бърз достъп до София.
Имотът е с обща площ от 92 кв.м. застроена площ; 80 кв.м. чиста жилищна площ. ет.2/4
Разпределението включва:
просторна дневна с преход към едната спалня; голям балкон с впечатляваща гледка към парка
втора самостоятелна спалня;
отделна кухня и трапезария, с балкон, две санитарни помещения;
Към апартамента принадлежат още:
таванско помещение с площ от 13 кв.м.;
две избени помещения с площ съответно 14,67 кв.м. и 10 кв.м.;
гараж-17
Жилището се намира в тухлена сграда и е с изложение изток запад, което осигурява естествена светлина през целия ден. От имота се открива приятна гледка към зеленина и природа, създаваща усещане за уют и спокойствие.
Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за инвестиция, благодарение на добрата локация и функционалното разпределение.
За повече информация и огледи свържете се с нас.0886848390
278000 евро
Преглеждания: 10
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.