Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център → Обява 54541339

Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54541339 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54541339 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54541339 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54541339 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54541339 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54541339 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54541339 Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54541339 1/8
Продава 3-СТАЕН, гр. Кърджали, Център
гр. Кърджали, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 08:33 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
115 кв. м.
Цена на кв.м.
1391 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2020
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЛУКС КА ИМОТИ Виж всички 22 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
160 000 € 312 932,80 лв
Не се начислява ДДС