Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница → Обява 54541436

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 1 - Апартаменти - 54541436 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 2 - Апартаменти - 54541436 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 3 - Апартаменти - 54541436 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 4 - Апартаменти - 54541436 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 5 - Апартаменти - 54541436 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница
гр. Варна, Виница Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:10 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
85 кв. м.
Цена на кв.м.
1482 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
ВИНИЦА | СРЕДЕН ЕТАЖ | СРЕДЕН АПАРТАМЕНТ | ДВЕ ЮЖНИ СТАИ | ПАНОРАМА

Предлагаме отличен имот в кв. Виница, разположен на среден етаж в сграда с удобен достъп и много добра локация.

Жилището е средно, с добри квадрати и функционално разпределение, което го прави практично както за живеене, така и за инвестиция.

Голям плюс са двете южни стаи, които осигуряват повече светлина, топлина и комфорт през цялата година. От имота се открива приятна панорама, а районът предлага спокойствие, удобства и бърз достъп до основни пътни артерии.

Има опция за закупуване на паркомясто.

Акценти:
Среден етаж Среден имот Две южни стаи Панорама Отлична локация Добри квадрати Опция за паркомясто

За допълнителна информация и организиране на оглед:
0882 00 58 58 Стефан Георгиев

Степен на завършеност: БДС блиндирана входна врата, PVC дограма, изградени Ел. и ВиК инсталации, предварително изведени тръбни пътища за климатици и възможност за завършване до ключ по избор на клиента.

Property Store Магазин за Имоти съдейства за цялостното обслужване на сделката от юридически и технически проверки на имота до финализиране пред нотариус. Осигуряваме съдействие и при банково кредитиране с преференциални условия.
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
126 000 € 246 434,58 лв
Цената е с включен ДДС