Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27" → Обява 54546610
Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", снимка 1 - Монитори - 54546610 Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", снимка 2 - Монитори - 54546610 Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", снимка 3 - Монитори - 54546610 Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", снимка 4 - Монитори - 54546610 Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", снимка 5 - Монитори - 54546610 Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", снимка 6 - Монитори - 54546610 Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", снимка 7 - Монитори - 54546610 1/7
Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27"
гр. Варна, Чайка Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 08:16 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Лично предаване; Купувача
Марка
LG
Размер
От 25.1 " до 27 "
Чисто нов Гейминг монитор LG - UltraGear 27GN600-B, 27", FHD, 144Hz, 1ms