Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас → Обява 54546679

Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54546679 Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54546679 1/13
Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас
гр. Созопол, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 14 май в 08:25 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
1837 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2012

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага

Студио с гледка към басейн само на 300 м. от плажа, в луксозен комплекс 'Грийн Лайф', Созопол!

ID 5486

Продаваме чудесен 1-стаен апартамент в сърцето на един от най-популярните затворени комплекси на Южното Черноморие Green Life Beach Resort, на едва 3 км южно от центъра на Созопол и на крачка от красивия плаж Каваци/Смокиня.

Характеристики на имота:
- Вид на имота: Студио/1-стаен апартамент
- Година на строителство: 2012 г.
- Етаж: 2 от 4
- Обща площ: 43 кв.м.
- Изложение: Широка тераса с гледка към басейн
- Брой стаи: 1
- Брой спални: 1
- Брой балкони: 1
- Брой бани с тоалетни: 1
- Паркомясто: включено в такса поддръжка
- Цена: 79 000 евро

Удобства в комплекса:
- 4 басейна (2 с детски секции)
- 2 детски площадки и анимация през сезона
- Широко озеленени паркове и алеи
- Фитнес център и фризьорски салон
- Тенис корт и футболно игрище
- Барове, ресторанти и хранителен магазин
- Денонощна охрана и контрол на достъпа

Локация и транспорт:
- Само на 300 м. от морето и плажа
- На 1 км. от магазин Lidl
- На 30 км. от гр. Бургас и 47 км. от летище Бургас

Описание на квартала:
Жилището се намира в една от най-спокойните и зелени части на Созопол идеално място за релакс и семейна почивка. Районът се отличава с ниско застрояване, чист въздух и непосредствена близост до най-чистите плажове на Южното Черноморие.

BULGARIA REAL ESTATE ще ви предложим професионално и напълно безплатно съдействие за ипотечен кредит. Наш колега ще бъде до вас от първото обаждане до финализиране на сделката.

Свържете се с нас днес и нека заедно намерим правилния имот за вас!
тел: +359 893547139

Вашият дом, вашата сигурност ние работим за вас!

Всички обяви на агенцията: https://bulgariarealestate.bg

Преглеждания: 27
Цена:
79 000 € 154 510,57 лв
Цената е с включен ДДС