Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак → Обява 54547110

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 1 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 2 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 3 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 4 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 5 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 6 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 7 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 8 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 9 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 10 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 11 - Апартаменти - 54547110 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 12 - Апартаменти - 54547110 1/12
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак
гр. Варна, м-т Ален мак Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:18 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
2250 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2025
Агенция за недвижими имоти предлага ЕКСКЛУЗИВНО за продажба двустаен апартамент в нова сграда, разположен на 3-ти етаж в района на Ален Мак. Жилището е след основен ремонт - всичко е ново и неизползвано. Апартаментът е светъл и функционален, подходящ както за целогодишно живеене, така и за инвестиция.

Отлична локация - в непосредствена близост до ВСУ, автобусна спирка, супермаркет и всички необходими удобства. Районът е тих, озеленен и предпочитан както от студенти, така и от семейства.

За повече информация и огледи - свържете се с нас!

Агентство недвижимости ЭКСКЛЮЗИВНО предлагает к продаже двухкомнатную квартиру в новом доме на 3 этаже, расположенную в районе Ален Мак. Квартира после капитального ремонта вс новое, никто не жил. Жилье светлое и функциональное, отлично подходит как для постоянного проживания, так и для инвестиции.

Отличное расположение рядом Варненский свободный университет (ВСУ), автобусная остановка, супермаркет и вся необходимая инфраструктура. Район тихий, зеленый и востребованный как среди студентов, так и среди семей.

Для получения дополнительной информации и организации просмотра свяжитесь с нами!
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Обяви на потребителя АВЕНЮ ЕСТЕЙТ ЕООД Виж всички 24 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
135 000 € 264 037,05 лв
Цената е с включен ДДС