Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия → Обява 54547279

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 1 - Апартаменти - 54547279 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 2 - Апартаменти - 54547279 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 3 - Апартаменти - 54547279 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 4 - Апартаменти - 54547279 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 5 - Апартаменти - 54547279 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 6 - Апартаменти - 54547279 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 7 - Апартаменти - 54547279 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия, снимка 8 - Апартаменти - 54547279 1/8
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия
гр. Варна, Лятно кино Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена на 14 май в 09:29 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
47 кв. м.
Цена на кв.м.
2234 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
1995
Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт предлага за продажба тристаен апартамент в района на Лятно кино Тракия отлична локация в близост до Медицински колеж, Икономически университет, автобусни спирки, магазини и всички удобства на града. Жилището е разположено на първи етаж в четириетажна тухлена сграда и е с изложение Изток/Запад, което осигурява светлина и комфорт през целия ден. Апартаментът е с площ от 47 кв.м и функционално разпределение: входно антре, хол, кухня, спалня, баня с тоалетна и две тераси. Имотът е необзаведен и е за основен ремонт, което дава възможност на новите собственици да го преобразят изцяло по свой вкус и нужди. Подходящ е както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем заради комуникативната локация и близостта до учебни заведения. Осигуряваме пълно съдействие при необходимост от банково финансиране, както и цялостна помощ при подготовката и финализирането на сделката. Код на офертата: 231136. За повече информация и огледи Виктория Дишлиева.
Преглеждания: 64
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
105 000 € 205 362,15 лв
Не се начислява ДДС