Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка → Обява 54548260

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 1 - Апартаменти - 54548260 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 2 - Апартаменти - 54548260 1/2
Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка
гр. Пловдив, Кършияка Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 11:08 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
1243 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2027
ОФЕРТА: 28961 - Агенция Аркадия предлага за продажба двустаен апартамент с източно изложение в новострояща се бутикова кооперация с АКТ-14 в района на река Марица.

Жилището предлага функционално разпределение с входно антре, просторна и светла дневна с кухненски бокс, една спалня, баня с тоалетна и тераса.
Предлага се завършен на шпакловка, замазка, ПВЦ-дограма, входна блиндирана врата.

Сградата е с модерна архитектура с функционални апартаменти, проектирани за максимална естествена светлина и оптимално използване на жилищната площ. Визията е насочена към хора с динамичен начин на живот, които ценят съвременния дизайн и екологичната среда.

Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.

За огледи се обадете на 0879 056 441 - Весела Попова
Разгледайте и другите ни актуални оферти на WWW.ARCADIAIMOTI.COM
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
89 500 € 175 046,79 лв
Цената е с включен ДДС