Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас → Обява 54548326

Продава 2-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас
гр. Созопол, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 14 май в 11:12 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
78 кв. м.
Цена на кв.м.
2051 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2026
Ние от агенция "Титан Пропъртис" предлагаме за продажба Двустаен апартамент в гр. Созопол, м-ст Буджака.

Сградата се намира на 10 метра от плаж "Каваците", на 3 км. от град Созопол, на 6 км. от курортите Дюни и Черноморец.

Сградата разполага с модерен и луксозен архитектурен дизайн и е в напреднал етап на строителство- Акт 14.
Жилището се намира на 3-ти етаж от общо 4 с асансьор и разполага с площ от 78 кв.м разгърнати в следното практично разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Имотът се предлага в степен на завършеност по БДС " на тапа".

В наемната цена е включено паркомясто!
БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2110984

Преглеждания: 11
Цена:
160 000 € 312 932,80 лв
Не се начислява ДДС