Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4 → Обява 54548445

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 1 - Апартаменти - 54548445 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 2 - Апартаменти - 54548445 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 3 - Апартаменти - 54548445 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 4 - Апартаменти - 54548445 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 5 - Апартаменти - 54548445 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 6 - Апартаменти - 54548445 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 7 - Апартаменти - 54548445 1/7
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Младост 4
гр. София, Младост 4 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:20 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
116 кв. м.
Цена на кв.м.
2499 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2026
АКТ 16! Дневна 25 м2! Две санитарни! Две Тераси! Склад/Мокро! Среден етаж! Без преход! Юг-изток!

Представяме Ви отлична възможност за покупка на **ново строителство** в един от най-предпочитаните райони на столицата **Младост 4**. Имотът е с **АКТ 16**, построен през **2026 г.**, и е чудесен избор както за собствено ползване, така и за инвестиция. Апартаментът е с **обща площ от 116 кв.м** и предлага функционално разпределение, комфорт и много светлина. ☀️

🔹 **Основни характеристики на имота:**

- 🛏️ **Тип имот:** 3-стаен апартамент

- 📍 **Локация:** София, ж.к. **Младост 4**

- 🏗️ **Строителство:** ново строителство

- 📅 **Година на построяване:** 2026 г.

- ✅ **АКТ 16**

- 📐 **Обща площ:** 116 кв.м

- 💶 **Цена:** **289 925 **

🔹 **Разпределение и удобства:**

- 🛋️ **Просторна дневна:** 25 кв.м идеална за семейни събирания и уютни вечери

- 🛏️ **2 самостоятелни спални**

- 🚿 **1 баня с тоалетна**

- 🚻 **Общо две санитарни помещения**

- 🧺 **Склад / мокро помещение** практично решение за домакинството

- 🌅 **2 тераси** чудесни за сутрешно кафе или отдих

- ☀️ **Изложение:** **юг-изток** топъл и светъл апартамент през целия ден

- 🚪 **Без преход** функционално и удобно вътрешно разпределение

🔹 **Предимства на имота:**

- ✨ Светъл, просторен и отлично организиран дом

- 🏠 Подходящ за семейство с деца

- 📈 Отличен потенциал за отдаване под наем

- 🌇 Намира се в развиващ се и търсен район

🏙️ **За квартала Младост 4:**

Младост 4 е модерен и добре устроен квартал с отлична инфраструктура, удобен градски транспорт, метро, магазини, бизнес сгради и зелени площи. 🚇🌳

Районът предлага бърз достъп до Околовръстен път, Бизнес Парк София, училища, детски градини и всичко необходимо за комфортен градски живот. 🏫🛍️

📞 Ако търсите **просторен, нов и функционален дом** в София, този имот заслужава Вашето внимание!

НОВ ДОМ 1 : Компанията разполага с : Юридически Отдел - извършващ всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота. Кредитен Отдел - съдействащ за отпускане на банков кредит при възможно най-добри условия за клиента, като избора на банка се определя спрямо нуждите и възможностите на клиента. Строително-Ремонтен Отдел - гарантиращ при нужда цялостен ремонт на вашето жилище до ключ при най-изгодни условия и цени.