Продава 2-СТАЕН, гр. Враца, Център → Обява 54549155

Продава 2-СТАЕН, гр. Враца, Център
гр. Враца, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 14 май в 12:11 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
69 кв. м.
Цена на кв.м.
1449 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
1980
Двустаен апартамент, класическо разпределение, без преходност.

Подови настилки: паркет, стени тапети.

Свободно място за паркиране около блока, вход със контрол на достъпа.

Жилището разполага с таванска и мазе.

'БГ ИМОТИ' предлага : безплатна юридическа консултация, както и консултация за кредитиране при желание от страна на купувача, при най - изгодни условия, за клиенти на агенцията.
Преглеждания: 16
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
100 000 € 195 583 лв
Не се начислява ДДС