Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски → Обява 54549610

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 1 - Апартаменти - 54549610 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 2 - Апартаменти - 54549610 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 3 - Апартаменти - 54549610 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 4 - Апартаменти - 54549610 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 5 - Апартаменти - 54549610 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 6 - Апартаменти - 54549610 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 7 - Апартаменти - 54549610 1/7
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски
гр. Пловдив, Христо Смирненски Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 12:43 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
102 кв. м.
Цена на кв.м.
1293 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2027
🌟 (ОФЕРТА-1983) НЕДВИЖИМИ ИМОТИ 'БОХЕМИ ХОУМС' има удоволствието да Ви представи: НА ЦЕНА ОТ ИНВЕСТИТОР!!!

🏢 Продажба на Тристаен Апартамент в кв.Смирненски Пловдив

🏡 Описание на Имота:

✔️ Вид Имот: 3-стаен апартамент
✔️ Брой Помещения:3
✔️ Разпределение: Хол с кухненски бокс и трапезария,2 спални,2 бани с 2тоалетни,панорамна тераса
✔️Удобни схеми за плащане

✔️ Нова Модерна Жилищна Сграда в процес на строеж
✔️Висок клас алуминиева дограма
✔️Троен стъклопакет
✔️10 сантиметрова каменна вата
✔️Изградена система за видеонаблюдение
✔️Подземни и наземни паркоместа и гаражи
✔️Зелени площи

📍 Локация и Удобства:

✔️ Удобства: магазини, ресторанти, училища и удобни транспортни връзки

Не пропускайте тази изключителна възможност!

📞 За повече информация, моля, свържете се с нас на посочените контакти:

Телефон: 0882 41 42 73

Сайт: https://bohemihomes.bg/

💼 Довършителни дейности и банково финансиране:

Нашата агенция е готова да Ви помогне с интериорен дизайнер и довършителни дейности, за да се уверите, че всичко е изпълнено до най-високите стандарти. Освен това, ние можем да Ви предложим банково финансиране, при преференциални условия, чрез водещите банки в страната, за да направите тази сделка още по-лесна и достъпна.

Нашият екип е готов да Ви предостави допълнителна информация и да организира оглед на място.
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
131 900 € 257 973,98 лв
Цената е с включен ДДС