Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади → Обява 54549708

Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 1 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 2 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 3 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 4 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 5 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 6 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 7 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 8 - Апартаменти - 54549708 Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади, снимка 9 - Апартаменти - 54549708 1/9
Продава 2-СТАЕН, гр. Перник, Твърди ливади
гр. Перник, Твърди ливади Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:49 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
63 кв. м.
Цена на кв.м.
1427 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
1980
Апартамент със страхотна локация!

Primo+ Недвижими Имоти има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в гр. Перник, кв. Твърди ливади.

За имота:

Апартаментът е двустаен, намира се на 3-ти етаж в 3 етажен тухлен блок.

Разпределение:

Входно антре, дневна, отделна кухня, спалня и баня с тоалетна.

Към имота има и мазе с площ от 8 кв.м.

Особености:

Изложение: запад/изток;
Просторна всекидневна;
Няма асансьор;
Свободни места за паркиране около блока
Зелени пространства около блока

Локация:

В близост до големи хранителни супермаркети, малки магазинчета, големи вериги за мебели и други
На пешеходно разстояние от Мол Перник
На десетина минути пешеходно разстояние от центъра на гр. Перник

ЦЕНА: 89 900 евро

За повече информация не се колебайте да се свържете с нас на тел: 0882 123 946 - Славена Госпоинова и на мейл: [email protected]
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
89 900 € 175 829,12 лв
Не се начислява ДДС