Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1 → Обява 54550191

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 1 - Апартаменти - 54550191 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 2 - Апартаменти - 54550191 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 3 - Апартаменти - 54550191 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 4 - Апартаменти - 54550191 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 5 - Апартаменти - 54550191 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 6 - Апартаменти - 54550191 1/6
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1
гр. София, Овча купел 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 13:27 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
109 кв. м.
Цена на кв.м.
2339 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ ! ! ! ДО МЕТРОСТАНЦИЯ ! ! ! ПРОСТОРЕН ! ! ! ПРЕД АКТ 16 ! ! ! Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент със следното функционално разпределение: коридор, дневна с излаз на балкон, две спални, една от тях с излаз на балкон, баня с тоалетна, втора баня с мокро помещение. Към апартамента има възможност за закупуване на гараж на цена от 35 000 Евро. Сградата се намира на комуникативно място, в близост до спирки на градски транспорт, магазини, училище, детска градина. За ваше улеснение прилагаме схема на разпределение на имота. Обади се сега и цитирай този код: 257974
Преглеждания: 12
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
255 000 € 498 736,65 лв
Не се начислява ДДС