Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3 → Обява 54551592

Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3, снимка 1 - Апартаменти - 54551592 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3, снимка 2 - Апартаменти - 54551592 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3, снимка 3 - Апартаменти - 54551592 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3, снимка 4 - Апартаменти - 54551592 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3, снимка 5 - Апартаменти - 54551592 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3, снимка 6 - Апартаменти - 54551592 1/6
Продава 1-СТАЕН, гр. София, Люлин 3
гр. София, Люлин 3 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 14 май в 14:52 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
2930 €/кв. м.
Вид строителство
ЕПК
Eтаж
5
Година
1990
Имотен Център представя слънчев и уютен едностаен апартамент в жк. Люлин 3 на отлична локация.

Характеристики на имота:
- площ: 43 кв.м.
- изложение: изток
- асансьор: да - два работещи асансьора с чип достъп
- допълнително: таванско помещение
- обзавеждане: продава се обзаведен, без електроуреди

Разпределение:
- просторна стая с обособени хол и спалня
- кухня
- баня с тоалетна
- просторен коридор
- остъклена тераса

Локацията е изключително комуникативна - в непосредствена близост до Кауфланд, детски градини, училища, спирки на градски транспорт и метростанция, осигуряващи бърз и лесен достъп до всички точки на София.

При интерес: свържете се с нас на посочения телефон.
Номер на офертата: 91644
Водещ брокер: Пламен Дойчев
Преглеждания: 12
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
126 000 € 246 434,58 лв
Не се начислява ДДС