Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1 → Обява 54551708

Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1, снимка 1 - Апартаменти - 54551708 Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1, снимка 2 - Апартаменти - 54551708 Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1, снимка 3 - Апартаменти - 54551708 Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1, снимка 4 - Апартаменти - 54551708 Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1, снимка 5 - Апартаменти - 54551708 Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1, снимка 6 - Апартаменти - 54551708 1/6
Продава МЕЗОНЕТ, гр. Пловдив, Каменица 1
гр. Пловдив, Каменица 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 15:01 ч.

Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
63 кв. м.
Цена на кв.м.
1746 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Година
2027
Номер на оферта: 620892

Агенция за недвижими имоти SEVEN HILLS ви предлага двустаен апартамент тип мезонет, с обща площ от 63 кв.м. с включена изба, в новострояща се сграда с по два апартамента на етаж.
Намира се в непосредствена близост до Военна болница - район с ограничено предлагане на първичен пазар и с отлично развита инфраструктура. На пешеходно разстояние са достъпни административни обекти,търговски центрове, супермаркети, както и учебни и детски заведения. Осигурен е бърз достъп до Централна гара и Автогара Юг.
Изложение:изток-запад.
Жилището е разположено на шести последен етаж в модерна сграда, със съвременна визия и архитектура, съчетана с висок клас материали!

Разпределение:
на първо ниво всекидневна с кухня, баня с тоалетна, балкон.
на второ ниво спалня, с излаз към балкон, склад.

Към апартамента има прилежаща изба.
Възможност за закупуване на паркомяст или гараж.
За повече информация се обадете на посочения телефонен номер.
Отговорен брокер:
Иван Генев
Преглеждания: 30
Другите търсят също
Обяви на потребителя СЕВЪН ХИЛС ИМОТИ Виж всички 80 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
109 990 € 215 121,74 лв
Цената е с включен ДДС