Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна → Обява 54551800

Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 1 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 2 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 3 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 4 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 5 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 6 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 7 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 8 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 9 - Апартаменти - 54551800 Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна, снимка 10 - Апартаменти - 54551800 1/10
Продава 1-СТАЕН, гр. Бяла, област Варна
гр. Бяла, Варна Наблюдавай

Публикувана/обновена на 14 май в 15:03 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
36 кв. м.
Цена на кв.м.
1194 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2012
IBG Property предлага просторно едностайно жилище в централната част на гр. Бяла.

https://ibg-property.com/

реф. 3353

Апартаментът е с обща площ 36 кв.м.и 32 кв.м. чиста жилищна. Разположен е на 2 этаж от 5. Състои се от входно антре, просторна стая с кухненска част и спална зона, комбиниран санитарен възел и малка тераса. Сградата е въведена в експлоатация/АКТ 16. Намира се на около 600 м. от плажа и на 100 метра от централната алея на града, магазини и ресторанти. Подходящ за целогодишно живеене, статут апартамент. Апартаментът се нуждае от ремонт!

Годишна такса поддръжка - 320 евро.

IBG Property е агенция за недвижими имоти с богат опит на пазара. Нашите служители са на разположение за огледи, консултация и съвети в сферата на инвестициите в недвижими имоти. Офисът ни е разположен в централната туристическа част на град Бяла на ул. Черноморка 42

https://ibg-property.com/
Преглеждания: 51
Цена:
43 000 € 84 100,69 лв
Не се начислява ДДС