Продава 3-СТАЕН, гр. Шумен, 5-ти полк → Обява 54553235

Продава 3-СТАЕН, гр. Шумен, 5-ти полк
гр. Шумен, 5-ти полк Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:34 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
78 кв. м.
Цена на кв.м.
1494 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2026
Агенция за имоти Дом , предлага за продажба Просторен тристаен апартамент, разположен в новострояща се пететажна жилищна сграда с южно изложение, находяща се в района на зала Арена .
Апартаментът се състои от дневен тракт с кухня, две спални, килер, баня, тоалетна. Към апартамента има и външен двор от 44квм.
Имот със съвременно разпределение, модерна визия и енергийна ефективност.
Сградата е в строеж и се изпълнява с внимание към качеството и функционалността.
ПЪЛНО СЪДЕЙСТВИЕ И НАЙ-ДОБРИ УСЛОВИЯ ЗА КРЕДИТ!
За допълнителна информация и огледи: Николай Бучкуджиев, тел. +359 897 925 444.
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
116 500 € 227 854,20 лв
Не се начислява ДДС