Геймърски монитор AOC Q27G42ZE, 27'' → Обява 54553297
Геймърски монитор AOC Q27G42ZE, 27''
гр. Варна, Автогара Наблюдавай
Публикувана/обновена днес в 16:54 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Марка
Други
Размер
От 25.1 " до 27 "
Геймърски монитор AOC Q27G42ZE, 27", QHD (2560x1440), IPS, 0,3 ms, 260 Hz, HDR 10, Поддържа NVIDIA G-SYNC, Flicker Free, Low Blue Light, HDMI, DisplayPort, Vesa, Черен