Продава 1-СТАЕН, с. Кранево, област Добрич → Обява 54559535

Продава 1-СТАЕН, с. Кранево, област Добрич, снимка 1 - Апартаменти - 54559535 Продава 1-СТАЕН, с. Кранево, област Добрич, снимка 2 - Апартаменти - 54559535 Продава 1-СТАЕН, с. Кранево, област Добрич, снимка 3 - Апартаменти - 54559535 Продава 1-СТАЕН, с. Кранево, област Добрич, снимка 4 - Апартаменти - 54559535 Продава 1-СТАЕН, с. Кранево, област Добрич, снимка 5 - Апартаменти - 54559535 1/5
Продава 1-СТАЕН, с. Кранево, област Добрич
с. Кранево, Добрич Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 09:11 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
49 кв. м.
Цена на кв.м.
1184 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2010
Агенция Живена предлага за продажба ново светло обзаведено студио с всички необходими електроуреди в село Кранево. Разположено е на партерен етаж в затворен комплекс с басейн и собствен двор с градина, ниска годишна такса-поддръжка - 3.5 евро на кв.м. Върху чиста жилищна площ от 42 кв.м са разпределени: коридор, просторна дневна стая с кухненски кът, излаз към собствено дворно място и баня с тоалетна. Жилището е топло и уютно, обзаведено с нови модерни мебели, мраморни настилки и електрическо подово отопление. Агенция Живена извършва необходимите проверки на имота, който сте избрали, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране. Оказваме съдействие за отпускане на банков кредит. Оферта 7870
Преглеждания: 54
Цена:
58 000 € 113 438,14 лв
Цената е с включен ДДС