Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас → Обява 54559891

Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 14 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 15 - Апартаменти - 54559891 Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 16 - Апартаменти - 54559891 1/16
Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас
гр. Поморие, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 09:41 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
87 кв. м.
Цена на кв.м.
908 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2020
BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага

Просторен двустаен апартамент в луксозния комплекс Сънсет Ризорт, гр. Поморие

ID 5539

Предлагаме Ви отлично решение за инвестиция или ваканционен дом в един от най-престижните комплекси по българското Черноморие Сънсет Ризорт, област Бургас, гр. Поморие! Жилището е построено през 2007 г., с обща площ от 87.27 кв.м. и впечатлява със своето съчетание от комфорт и модерен стил.

Характеристики на имота:
2 стаи просторна всекидневна и уютна спалня
1 спалня перфектна за семейна почивка
1 баня с тоалетна модерно оборудвана
1 балкон с възможност за релакс и наслада на свежия морски въздух
Дата на построяване: 2007 г.
Луксозен комплекс с отлична поддръжка
Такса поддръжка: 22 евро/кв.м.
Цена: 79 000 евро

Комплексът предлага басейни, СПА, фитнес, ресторанти, денонощна охрана и множество удобства за максимален комфорт и сигурност. Разположен е на първа линия до морето, което гарантира невероятни гледки и бърз достъп до плажа.

Кварталът се отличава с отлично развита инфраструктура, множество магазини, аптеки и заведения. Районът е предпочитан за целогодишно живеене и туризъм, известен с чистите плажове и спокойна атмосфера.
BULGARIA REAL ESTATE ще ви предложим професионално и напълно безплатно съдействие за ипотечен кредит. Наш колега ще бъде до вас от първото обаждане до финализиране на сделката.

Свържете се с нас днес и нека заедно намерим правилния имот за вас!
тел: +359 893547139

Вашият дом, вашата сигурност ние работим за вас!

Всички обяви на агенцията: https://bulgariarealestate.bg
Преглеждания: 24
Популярни търсения: без такса
Цена:
79 000 € 154 510,57 лв
Цената е с включен ДДС