Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център → Обява 54564204

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54564204 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54564204 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54564204 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54564204 1/4
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център
гр. Варна, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 15:12 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
66 кв. м.
Цена на кв.м.
3182 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2028
В продажба функционален двустаен апартамент в с комуникативна централна локация в нова модерна сграда, която предстои да бъде изградена в идеалния център на гр.Варна.
Апартамент 8 е разположен на среден етаж с параметри: дневна с кухненски бокс с площ от 22 кв.м с балкон, спалня 13,50 кв.м, коридор и санитарно помещение. Прилежащо избено помещение с площ от 6 кв.м.
Строителството предстои да стартира през м.юни 2026г., което предполага удобни разсрочени схеми на плащане и индивидуално проектиране на завършването на имота.
Сградата е с отлична локация - на метри от Археологическия музей в сърцето на гр.Варна, а завършването е предвидено с окачена фасада и най-висок клас дограма Рейнърс. Има възможност за покупка на гараж на цена от 40 000 евро.
Очакваме Вашето обаждане!
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
210 000 € 410 724,30 лв
Цената е с включен ДДС