Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Базар Левски → Обява 54564506

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Базар Левски, снимка 1 - Апартаменти - 54564506 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Базар Левски, снимка 2 - Апартаменти - 54564506 1/2
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Базар Левски
гр. Варна, Базар Левски Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 15:23 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
87 кв. м.
Цена на кв.м.
1825 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Атланта Ви предлага голям двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 15 - кв.Левски
Имотът е с обща площ 87м2, което го прави идеален за живеене в уют и простор и е със следното разпределение:
-Входно антре
-Всекидневна с Кухн.бокс / 29м2 /
-Спалня / 17м2 /
-Баня с тоалетна
-Тераса с излаз от двете стаи

Апартаментът е на среден етаж и е с източно изложение, както и с правилни форми.
Сградата е на метри от УМБАЛ Св. Марина , бул. Христо Смирненски, детски градини и училища, големи вериги супермаркети и всякакви удобства.

Възможност за покупка на паркоместа.

Код на обява I-8138
📞 Не изпускай това предложение! Обади се сега и си запази оглед!
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
158 800 € 310 585,80 лв
Цената е с включен ДДС