Продава МНОГОСТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център → Обява 54564742

Продава МНОГОСТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център, снимка 1 - Апартаменти - 54564742 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център, снимка 2 - Апартаменти - 54564742 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център, снимка 3 - Апартаменти - 54564742 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център, снимка 4 - Апартаменти - 54564742 1/4
Продава МНОГОСТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център
гр. Стара Загора, Железник - център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:47 ч.

Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
140 кв. м.
Цена на кв.м.
957 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7
Година
2029
Без Комисиона!Цени от строителя!

Предлагаме за продажба функционален и светъл четиристаен апартамент с чиста площ 112,41 кв.м, разположен в модерна жилищна сграда.

Жилището се състои от:

Просторна дневна с трапезария и кухненски бокс 29,17 кв.м
Три самостоятелни спални (11,85 кв.м, 10,59 кв.м и 14,17 кв.м)
Две бани с тоалетна
Коридор с удобно разпределение
Складово/мокро помещение
Просторна тераса 18,78 кв.м с излаз от дневната

Апартаментът е с изключително практично разпределение ясно обособена дневна зона и отделен нощен тракт. Големите прозорци осигуряват много естествена светлина, а терасата предлага допълнително пространство за отдих.
Има свободни апартаменти с различни площи, изложение, разпределение и етаж. Повече информация за наличности и актуални цени може да получите на посочените контакти!

PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие при ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот.
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
133 999 € 262 079,26 лв
Цената е с включен ДДС