Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център → Обява 54566815

Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 9 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 10 - Апартаменти - 54566815 Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 11 - Апартаменти - 54566815 1/11
Продава 3-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център
гр. Велико Търново, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 18:02 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
76 кв. м.
Цена на кв.м.
1382 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Предлагаме тристаен тухлен апартамент, разположен в централната част на Велико Търново, в район с бърз достъп до магазини, институции, училища и градски транспорт.
Жилището се намира на 2-ри етаж от 6-етажна сграда, построена през 1984 година, и е с площ от 70 кв.м, като към него има и маза от 6 кв.м.
Разпределението е функционално и удобно:
Всекидневна;
Отделна кухня;
Две спални;
Баня с тоалетна;
Две тераси.
Апартаментът е с изложение югоизток/северозапад, което осигурява добра естествена светлина и проветрение през целия ден.
Сградата разполага с газификация, което дава възможност за икономично отопление.
Имотът е за ремонт, предоставяйки отлична възможност за преустройство и обновяване според индивидуалния вкус и нужди на бъдещия собственик.
Подходящ е както за семейно жилище, така и за инвестиция благодарение на централната си локация и доброто разпределение.

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: VT 140088
Тел: 0882 638 422, 062 588 041
Отговорен брокер:Стефан Консулов
Преглеждания: 26
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Популярни търсения: apartament
Цена:
105 000 € 205 362,15 лв
Цената е с включен ДДС