Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1
ВАРНА ЛЕВСКИ ДВУСТАЕН ТОПЪЛ ЮЖЕН ОБЗАВЕДЕН
БЕСТ ХОУМ ОТДАВА ПОД НАЕМ :
Компактен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна - кв. Левски.
Апартаментът е с площ от 42 м2. Със следното разпределение: Коридор с вграден гардероб, кухненски бокс, дневна, спалня, комбинирана баня с тоалетна, тераса с изглед към бул. Левски. Изложение : Юг. След ремонт. Интернет.
Обзаведен и оборудван: Климатик, Телевизор, Хладилник, Кафе машина, Микровълнова, Готварска печка, Пералня, Ютия, Прахосмукачка и др.
Сграда: Панел с добре поддържани общи части. Асансьор. Контролиран достъп.
Отлична локация: ж.к. Левски, Лесен и бърз достъп до централната част на града. В близост до Училище, Детска градина, Университет, Магазини, Булевард и Спирки на градския транспорт.
Удобен паркинг, извън синя и зелена зона.
В наема не са включени таксите за кабелна и интернет, както и входна такса в размер на 7евро. Не се допускат домашни любимци.
За оглед и повече информация Венета Атанасова 0878 101 121
Преглеждания: 7
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.