Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите → Обява 54569179

Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 1 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 2 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 3 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 4 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 5 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 6 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 7 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 8 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 9 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 10 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 11 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 12 - Апартаменти - 54569179 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите, снимка 13 - Апартаменти - 54569179 1/13
Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дунавите
гр. Добрич, Дунавите Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 23:45 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
67 кв. м.
Цена на кв.м.
851 €/кв. м.
Вид строителство
ПК
Eтаж
10
Година
1995
АДРЕС Недвижими Имоти представя просторен апартамент с отличен потенциал за преустройство, разположен в район 'Дунавите' (кв. Югоизток). Поради функционалното си разпределение, жилището лесно може да бъде пригодено според нуждите на новия собственик.Основните характеристики на имота са:
Етаж: 10-ти (непоследен, осигуряващ тишина, спокойствие и панорамна гледка)
Изложение: Юг/Изток (слънчев, топъл и светъл имот осигуряващ естествена светлина през целия ден, ниски разходи за отопление през зимата)
Състояние: За основен ремонт (перфектно платно за реализиране на дизайнерски идеи)
Разпределение на пространството: Просторна всекидневна, две спални (едната е преходна)Функционален кухненски бокс, баня, самостоятелна тоалетна, практичен килер/мокро помещение, две тераси с хубава гледка, Г-образен коридор. Към апартамента има прилежащо избено помещение.
Локация: Намира се в добре уреден и комуникативен район с бърз достъп до магазини, спирки и градски удобства, училища, детски градини.
Към блока има свободна паркинг зона.
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
57 000 € 111 482,31 лв
Не се начислява ДДС