Продава 3-СТАЕН, с. Равда, област Бургас → Обява 54569582

Продава 3-СТАЕН, с. Равда, област Бургас
с. Равда, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 01:22 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
125 кв. м.
Цена на кв.м.
2907 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Предлагаме просторни тристайни апартаменти с ИЗГЛЕД КЪМ МОРЕТО в к-с Олимпия Резиденс (Olympia Residence) на ПЪРВА ЛИНИЯ МОРЕ, с. Равда.

Жилищата са с площ от 125.36 кв.м до 128.84 кв.м, намират се на 3-ти етаж и са на цена от 363 400 Е до 365 000 Е.

Апартаментите се състоят от: антре, всекидневна с изводи за кухня, две спални, мокро помещение, два санитарни възела, просторна тераса/двор.

Има възможност за закупуване на закрити паркоместа към апартаментите. Предвидени са изводи за трифазно захранване за зареждане на електромобили.

Комплекс Олимпия Резиденс (Olympia Residence ) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, асансьори, закрит паркинг, озеленени площи, басейн, ресторант, детска площадка, барбекю зона, СПА център и др.

В комплекса предлагаме разнообразни по квадратура, разпределение и цена двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти.

Имотите на ниво партер са с прилежащи дворни пространства, а тези на последния етаж имат покривни тераси.

Комплексът се намира в непосредствена близост до морето (10 м от плажа).

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: голям супермаркет, магазини, аптека, ресторанти, плаж и др.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Преглеждания: 13
Цена:
363 400 € 710 748,62 лв
Не се начислява ДДС